Čerstvé ryby z Islandu na Vinohradech

Patříte mezi vášnivé milovníky čerstvých ryb? Určitě nebudete litovat, pokud zavítáte do naší skandinávské restaurace. Než jsme naši restauraci otevřeli, dlouho jsme hledali poctivé a spolehlivé dodavatele čerstvých surovin, kteří budou, stejně jako my, dbát nejen na kvalitu svých produktů, ale i na šetrný přístup k přírodě. S klidným srdcem můžeme říct, že se nám to povedlo.

Díky výborné spolupráci s Iceland Fish, vám můžeme zaručit, že u nás vždy dostanete na talíř čerstvé ryby přímo z Islandu. Od vylovení po dodání k nám na Vinohrady leckdy neuplyne ani 72 hodin. Proto, pokud patříte k těm, kteří čekají až na dovolenou k moři, aby si vychutnali čerstvé ryby a mušle, rádi vás v naší restauraci uvítáme a přesvědčíme, že odteď bude vaší celoroční gurmánskou destinací Slavíkova 15.

Všem doporučujeme zkusit islandskou rybí polévku dle domácí receptury pana majitele, která je naší vyhlášenou specialitou. Ve stálé nabídce dále naleznete velmi populárního arktického lososa, který u nás zkrátka nesmí chybět, okouníka mořského, který obsahuje vysoký podíl omega-3 mastných kyselin, řadu vitamínů a minerálních látek, nebo tresku obecnou, která se díky své jemné chuti řadí mezi nejoblíbenější ryby.

Við hlökkum til þín!  ~ Těšíme se na vás!